Lipoliza – modelowanie ciała

Zabieg lipolizy dedykowany jest takim partiom ciała, w których nagromadzona tkanka tłuszczowa nie poddaje się nawet najbardziej intensywnym kuracjom odchudzającym i intensywnym ćwiczeniom. Najczęściej są to uda – cellulitis, kolana, wałeczki na plecach, a także policzki i podbródek.

Zabieg polega na wymodelowaniu sylwetki bądź twarzy za pomocą fosfatydylocholiny, naturalnego związku otrzymywanego z soi, który rozpuszcza tłuszcz oraz przyspiesza jego spalanie. Co ważne fosfatydylocholina nie powoduje żadnych skutków ubocznych, jest więc preparatem całkowicie bezpiecznym. Wskazaniem do zabiegu są również tłuszczaki, które dzięki lipolizie zostają wyleczone.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsca preparatu zawierającego fosfatydylocholinę. W miejscu iniekcji może pojawić się obrzęk, zaczerwienie oraz lekkie uczucie bólu, które przechodzi po kilku dniach.

Efekt

Już po kilku dniach od zabiegu następuje powolna redukcja tkanki tłuszczowej, skóra staje się gładka i ujędrniona, bez nierówności.
Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów należy wykonać od 2 do 4 zabiegów w ciągu 6 tygodni.

Powrót